
Водяний насос (Вир-во Magneti Marelli кор.код. WPQ0692)
2 140 ₴
- В наявності
- Код: 6900621369
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Водяний насос (Вир-во Magneti Marelli кор.код. WPQ0692)
Номер деталі 352316170692, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 220x310x210мм., орієнтовна вага - 1,91000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 352316170692 |
| Виробник | Magneti Marelli |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Довжина | 220 мм |
| Сумісність з моделлю | Sprinter, G-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.91000 кг |
| Висота | 210 мм |
| Ширина | 310 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 140 ₴
