
Водяний насос (Вир-во Magneti Marelli кор.код. WPQ0722)
3 840 ₴
- В наявності
- Код: 6900621384
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Водяний насос (Вир-во Magneti Marelli кор.код. WPQ0722)
Номер деталі 352316170722, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 500x850x600мм., орієнтовна вага - 4,00000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 352316170722 |
| Виробник | Magneti Marelli |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4 кг |
| Висота | 600 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 850 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 840 ₴
