
Водяний насос (Вир-во Magneti Marelli кор.код. WPQ0738)
1 570 ₴
- В наявності
- Код: 6900621394
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Водяний насос (Вир-во Magneti Marelli кор.код. WPQ0738)
Номер деталі 352316170738, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 140x180x130мм., орієнтовна вага - 1,00600кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 352316170738 |
| Виробник | Magneti Marelli |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Ширина | 180 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Сумісність з моделлю | 626, Probe, 323 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.00600 кг |
| Висота | 130 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 570 ₴
