
Водяний насос (Вир-во Magneti Marelli кор.код. WPQ0768)
1 310 ₴
- В наявності
- Код: 6900621410
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Водяний насос (Вир-во Magneti Marelli кор.код. WPQ0768)
Номер деталі 352316170768, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 110x140x110мм., орієнтовна вага - 0,71000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 352316170768 |
| Виробник | Magneti Marelli |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Ширина | 140 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Сумісність з моделлю | Sunny, 100NX, 200SX, Primera, Almera |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.71000 кг |
| Висота | 110 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 310 ₴
