
Водяний насос (Вир-во Magneti Marelli кор.код. WPQ1099)
1 300 ₴
- В наявності
- Код: 6900621656
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Водяний насос (Вир-во Magneti Marelli кор.код. WPQ1099)
Номер деталі 352316171099, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 120x140x120мм., орієнтовна вага - 0,86000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 352316171099 |
| Виробник | Magneti Marelli |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Ширина | 140 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Сумісність з моделлю | Camry, RAV4, Avensis, Previa |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.86000 кг |
| Висота | 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 300 ₴
