
Водяний насос (вир-во Magneti Marelli кор.код. WPQ1171)
1 240 ₴
- В наявності
- Код: 6900621693
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Водяний насос (вир-во Magneti Marelli кор.код. WPQ1171)
Номер деталі 352316171171, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 120x140x120мм., орієнтовна вага - 0,90000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 352316171171 |
| Виробник | Magneti Marelli |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault, Proton, Volkswagen, Audi, Skoda, Seat |
| Ширина | 140 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Сумісність з моделлю | Bora, Jetta, Octavia, Passat, Eos, Caddy, Wira, Polo, Leon, Toledo, Touran, A3, A4, A6, Golf, Clio, Altea, Coupe, New Beetle |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.90000 кг |
| Висота | 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 240 ₴
