
Водяний насос (Вир-во Magneti Marelli кор.код. WPQ1181)
1 730 ₴
- В наявності
- Код: 6900621703
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Водяний насос (Вир-во Magneti Marelli кор.код. WPQ1181)
Номер деталі 352316171181, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 150x260x150мм., орієнтовна вага - 1,34000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 352316171181 |
| Виробник | Magneti Marelli |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Довжина | 150 мм |
| Сумісність з моделлю | A6, 100, 80, A4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.34000 кг |
| Висота | 150 мм |
| Ширина | 260 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 730 ₴
