
Водяний насос (Вир-во Magneti Marelli кор.код. WPQ1192)
1 290 ₴
- В наявності
- Код: 6900621714
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Водяний насос (Вир-во Magneti Marelli кор.код. WPQ1192)
Номер деталі 352316171192, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 130x2x140мм., орієнтовна вага - 0,92000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 352316171192 |
| Виробник | Magneti Marelli |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi |
| Ширина | 2 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Сумісність з моделлю | A3, A4, A6, Passat |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.92000 кг |
| Висота | 140 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 290 ₴
