
Водяний насос (Вир-во Magneti Marelli кор.код. WPQ1195)
1 300 ₴
- В наявності
- Код: 6900621717
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Водяний насос (Вир-во Magneti Marelli кор.код. WPQ1195)
Номер деталі 352316171195, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 110x130x120мм., орієнтовна вага - 0,82000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 352316171195 |
| Виробник | Magneti Marelli |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Skoda, Ford, Seat |
| Ширина | 130 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Сумісність з моделлю | Sharan, Jetta, Octavia, Passat, Superb, Caddy, Polo, Fabia, Leon, Fox, Lupo, Toledo, Touran, A3, Transporter, Golf, Roomster, Alhambra, Altea, Cordoba, Multivan, Crafter, New Beetle, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.82000 кг |
| Висота | 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 300 ₴
