
Водяний насос (Вир-во Magneti Marelli кор.код. WPQ1197)
2 840 ₴
- В наявності
- Код: 6900621719
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Водяний насос (Вир-во Magneti Marelli кор.код. WPQ1197)
Номер деталі 352316171197, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 120x110x140мм., орієнтовна вага - 1,66000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 352316171197 |
| Виробник | Magneti Marelli |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Ширина | 110 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Сумісність з моделлю | Transporter, Touareg, Multivan |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.66000 кг |
| Висота | 140 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 840 ₴
