
Водяний насос (Вир-во Magneti Marelli кор.код. WPQ1202)
1 540 ₴
- В наявності
- Код: 6900621724
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Водяний насос (Вир-во Magneti Marelli кор.код. WPQ1202)
Номер деталі 352316171202, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 140x130x180мм., орієнтовна вага - 1,17000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 352316171202 |
| Виробник | Magneti Marelli |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Skoda |
| Ширина | 130 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Сумісність з моделлю | Superb, A4, A6, A8, Passat |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.17000 кг |
| Висота | 180 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 540 ₴
