
Водяний насос (Вир-во Magneti Marelli кор.код. WPQ1209)
1 310 ₴
- В наявності
- Код: 6900621736
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Водяний насос (Вир-во Magneti Marelli кор.код. WPQ1209)
Номер деталі 352316171209, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 110x130x120мм., орієнтовна вага - 0,86000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 352316171209 |
| Виробник | Magneti Marelli |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Ширина | 130 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Сумісність з моделлю | Caddy, Toledo, Touran, Jetta, Octavia, A3, Leon, Golf, Eos, Altea |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.86000 кг |
| Висота | 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 310 ₴
