
Водяний насос (Вир-во Magneti Marelli кор.код. WPQ1221)
1 300 ₴
- В наявності
- Код: 6900621749
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Водяний насос (Вир-во Magneti Marelli кор.код. WPQ1221)
Номер деталі 352316171221, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 130x180x130мм., орієнтовна вага - 1,01000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 352316171221 |
| Виробник | Magneti Marelli |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volvo, Peugeot, Renault, Ford |
| Ширина | 180 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Сумісність з моделлю | Boxer, XC70, XC90, C30, C70, Kuga, 960, Laguna, 850, 405, Focus, S-Max, V40, S40, S60, V70, Mondeo, V50, S70, Safrane, S80 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.01000 кг |
| Висота | 130 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 300 ₴
