
Перемикач запалювання (вир-во Magneti Marelli кор.код. CI50034)
410 ₴
- В наявності
- Код: 6900622043
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Перемикач запалювання (вир-во Magneti Marelli кор.код. CI50034)
Номер деталі 50034010, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x80x40мм., орієнтовна вага - 0,10000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 50034010 |
| Виробник | Magneti Marelli |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Caddy, Cordoba, Lupo, Vento, Toledo, Corrado, Polo, Jetta, Inca, Transporter, Golf, Passat, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.10000 кг |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 410 ₴
