
Опора двигуна FIAT (вир-во Magneti Marelli кор.код. 8516760CFG)
1 930 ₴
- В наявності
- Код: 6900628171
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опора двигуна FIAT (вир-во Magneti Marelli кор.код. 8516760CFG)
Номер деталі 30607010023, призначена для Doblo.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 140x230x140мм., орієнтовна вага - 1,37000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 30607010023 |
| Виробник | Magneti Marelli |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Fiat |
| Сумісність з моделлю | Doblo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.37000 кг |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Марка | Doblo |
| Ширина | 230 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 930 ₴
