Опора двигуна FIAT (вир-во Magneti Marelli кор.код. 8517200CFG)
Номер деталі 30607010156, призначена для Doblo.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 200x105x50мм., орієнтовна вага - 0,75000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 30607010156 |
| Виробник | Magneti Marelli |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Fiat, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Doblo, Fabia |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.75000 кг |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Марка | Doblo |
| Ширина | 105 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

