Подушка двигуна FIAT (вир-во Magneti Marelli кор.код. 8532540CFG)
Номер деталі 30607010018, призначена для Doblo.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 180x230x140мм., орієнтовна вага - 1,50000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 30607010018 |
| Виробник | Magneti Marelli |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.50000 кг |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Марка | Doblo |
| Ширина | 230 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

