
Комплект дротів запалювання OE Renault 224404252R (вир-во Magneti Marelli кор.код. MSK1130)
680 ₴
- В наявності
- Код: 6900635593
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект дротів запалювання OE Renault 224404252R (вир-во Magneti Marelli кор.код. MSK1130)
Номер деталі 941318111130, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 155x205x75мм., орієнтовна вага - 0,32000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 941318111130 |
| Виробник | Magneti Marelli |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Clio, Megane |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.32000 кг |
| Висота | 75 мм |
| Довжина | 155 мм |
| Ширина | 205 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 680 ₴
