
Комплект дротів запалювання (вир-во Magneti Marelli кор.код. MSK618)
1 700 ₴
- В наявності
- Код: 6900635859
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект дротів запалювання (вир-во Magneti Marelli кор.код. MSK618)
Номер деталі 941095800618, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 150x200x75мм., орієнтовна вага - 0,60000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 941095800618 |
| Виробник | Magneti Marelli |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Lancia, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Brava, Bravo, Palio, Dedra, Delta |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.60000 кг |
| Висота | 75 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 700 ₴
