
Витратомір повітря (вир-во Magneti Marelli кор.код. AMMQ19639)
3 490 ₴
- В наявності
- Код: 6900640154
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Витратомір повітря (вир-во Magneti Marelli кор.код. AMMQ19639)
Номер деталі 213719639019, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 100x150x100мм., орієнтовна вага - 0,40000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 213719639019 |
| Виробник | Magneti Marelli |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Довжина | 100 мм |
| Сумісність з моделлю | Bora, Sharan, A3, A4, Octavia, A6, Golf, Passat, Alhambra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.40000 кг |
| Висота | 100 мм |
| Ширина | 150 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 490 ₴
