
Витратомір повітря (вир-во Magneti Marelli кор.код. AMMQ19707)
2 190 ₴
- В наявності
- Код: 6900640222
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Витратомір повітря (вир-во Magneti Marelli кор.код. AMMQ19707)
Номер деталі 213719707019, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 130x150x120мм., орієнтовна вага - 0,30000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 213719707019 |
| Виробник | Magneti Marelli |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Skoda |
| Довжина | 130 мм |
| Сумісність з моделлю | Passat, Superb |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.30000 кг |
| Висота | 120 мм |
| Ширина | 150 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 190 ₴
