
Котушка запалювання (вир-во Magneti Marelli кор.код. BAEQ011)
880 ₴
- В наявності
- Код: 6900640404
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Котушка запалювання (вир-во Magneti Marelli кор.код. BAEQ011)
Номер деталі 60717011012, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 120x160x105мм., орієнтовна вага - 0,80500кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 60717011012 |
| Виробник | Magneti Marelli |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Astra, Corsa, Omega, Kadett, Vectra, Combo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.80500 кг |
| Висота | 105 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 160 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 880 ₴
