
Котушка запалювання (вир-во Magneti Marelli кор.код. BAEQ016)
900 ₴
- В наявності
- Код: 6900640409
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Котушка запалювання (вир-во Magneti Marelli кор.код. BAEQ016)
Номер деталі 60717016012, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 120x160x100мм., орієнтовна вага - 0,81000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 60717016012 |
| Виробник | Magneti Marelli |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Ascona, Astra, Corsa, Kadett, Vectra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.81000 кг |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 160 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 900 ₴
