
Катушка зажигания (пр-во Magneti Marelli кор.код. BAEQ022)
1 020 ₴
- В наявності
- Код: 6900640415
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Катушка зажигания (пр-во Magneti Marelli кор.код. BAEQ022)
Номер деталі 60717022012, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 95x130x90мм., орієнтовна вага - 0,49000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 60717022012 |
| Виробник | Magneti Marelli |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Rover, Honda |
| Сумісність з моделлю | Prelude, Logo, CR-V, Integra, Accord, Civic, HR-V, Shuttle |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.49000 кг |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 95 мм |
| Ширина | 130 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 020 ₴
