
Котушка запалювання (вир-во Magneti Marelli кор.код. BAEQ036)
1 620 ₴
- В наявності
- Код: 6900640428
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Котушка запалювання (вир-во Magneti Marelli кор.код. BAEQ036)
Номер деталі 60717036012, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 120x150x80мм., орієнтовна вага - 1,04500кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 60717036012 |
| Виробник | Magneti Marelli |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Cordoba, Caddy, Polo, Toledo, Inca, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.04500 кг |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 150 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 620 ₴
