
Котушка запалювання (вир-во Magneti Marelli кор.код. BAEQ043)
1 610 ₴
- В наявності
- Код: 6900640435
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Котушка запалювання (вир-во Magneti Marelli кор.код. BAEQ043)
Номер деталі 60717043012, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 115x160x100мм., орієнтовна вага - 1,10000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 60717043012 |
| Виробник | Magneti Marelli |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Citroen, Rover, Peugeot, Lancia, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Boxer, Ducato, 306, 205, 106, BX, Jumper, Xsara, 605, Partner, Zeta, Expert, ZX, 405, 406, Cityrover, Ulysse, Xantia, XM, Berlingo, 309 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.10000 кг |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 115 мм |
| Ширина | 160 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 610 ₴
