
Котушка запалювання (вир-во Magneti Marelli кор.код. BAEQ060)
1 820 ₴
- В наявності
- Код: 6900640451
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Котушка запалювання (вир-во Magneti Marelli кор.код. BAEQ060)
Номер деталі 60717060012, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 120x150x100мм., орієнтовна вага - 2,20000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 60717060012 |
| Виробник | Magneti Marelli |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Dacia, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Thalia, Logan/Stepway, Sandero, Solenza, Largus, Wind, Twingo, Kangoo, Dokker, Clio, Logan, Megane, Kubistar |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.20000 кг |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 150 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 820 ₴
