
Паливний насос CITROEN Berlingo, PEUGET 406 (вир-во Magneti Marelli кор.код. MAM03103)
1 080 ₴
- В наявності
- Код: 6900642482
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Паливний насос CITROEN Berlingo, PEUGET 406 (вир-во Magneti Marelli кор.код. MAM03103)
Номер деталі 313011303103, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 100x190x70мм., орієнтовна вага - 0,42000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 313011303103 |
| Виробник | Magneti Marelli |
| Стан | Новий |
| Витрата палива | 105 л/год |
| Режим роботи | Електричний |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Fiat |
| Сумісність з моделлю | 406, Partner, Berlingo, Palio |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.42000 кг |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 190 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 080 ₴
