Підшипник вижимний NISSAN VANETTE 1,5-2,0D-2,4 86-95 (Вир-во AISIN)
Номер деталі BN-047, призначена для NISSAN.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 100x100x50мм., орієнтовна вага - 0,30800кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | BN-047 |
| Виробник | Aisin |
| Стан | Новий |
| Ширина | 100 мм |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Довжина | 100 мм |
| Зовнішній діаметр | 62 мм |
| Внутрішній діаметр | 40 мм |
| Сумісність з моделлю | Urvan, Bluebird, Silvia, Cabstar, Vanette, 280ZX,ZXT, Laurel, 200SX, 350Z, Navara, Pick Up, Terrano, 300ZX, Patrol |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.30800 кг |
| Висота | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

