
Підшипник вижимний TOYOTA COROLLA, YARIS 1.0-1.3-1.4-1.6 83-05(Вир-во AISIN)
1 130 ₴
- В наявності
- Код: 6900648079
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник вижимний TOYOTA COROLLA, YARIS 1.0-1.3-1.4-1.6 83-05(Вир-во AISIN)
Номер деталі BT-110, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 90x90x50мм., орієнтовна вага - 0,24700кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | BT-110 |
| Виробник | Aisin |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Starlet, Paseo, Corolla, MR2, Celica, Carina |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.24700 кг |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 130 ₴
