
Підшипник вижимний TOYOTA AVENSIS 1.6-1.8 97-08 YARIS 1.3-1.4-1.5 (Вир-во AISIN)
2 040 ₴
- В наявності
- Код: 6900648080
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник вижимний TOYOTA AVENSIS 1.6-1.8 97-08 YARIS 1.3-1.4-1.5 (Вир-во AISIN)
Номер деталі BT-112, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 100x100x50мм., орієнтовна вага - 0,27000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | BT-112 |
| Виробник | Aisin |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Corolla, Auris, MR2, RAV4, Avensis, Corolla Verso, Yaris, Matrix, Celica, Carina, Yaris Verso |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.27000 кг |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 040 ₴
