
Ролик натяжний (Вир-во AISIN)
2 720 ₴
- В наявності
- Код: 6900648081
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ролик натяжний (Вир-во AISIN)
Номер деталі BTH-001, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 100x150x70мм., орієнтовна вага - 0,38000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | BTH-001 |
| Виробник | Aisin |
| Стан | Новий |
| Тип | Ролик |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Ширина | 150 мм |
| Висота | 70 мм |
| Сумісність з моделлю | Legend |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.38000 кг |
| Довжина | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 720 ₴
