
Натяжна планка, поліклінового ремня (Вир-во AISIN)
3 210 ₴
- В наявності
- Код: 6900648083
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Натяжна планка, поліклінового ремня (Вир-во AISIN)
Номер деталі BTM-003, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 97x155x75мм., орієнтовна вага - 0,41500кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | BTM-003 |
| Виробник | Aisin |
| Стан | Новий |
| Тип | Натягувач |
| Сумісність з моделлю | Space Wagon |
| Ширина | 155 мм |
| Висота | 75 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.41500 кг |
| Довжина | 97 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 210 ₴
