Кошик зчеплення NISSAN PRIMEPA 1.6-1.6 V16-2.0D 90-01 (Вир-во AISIN)
Номер деталі CN-007, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 265x275x75мм., орієнтовна вага - 4,09600кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CN-007 |
| Виробник | Aisin |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Bluebird, Sunny, Silvia, Vanette, Prairie, Stanza, Primera, Serena, Almera, Datsun, Cherry |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.09600 кг |
| Висота | 75 мм |
| Довжина | 265 мм |
| Ширина | 275 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

