Кошик зчеплення NISSAN ALMERA II, PRIMERA 1.8 00- (Вир-во AISIN)
Номер деталі CN-961, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 270x280x75мм., орієнтовна вага - 4,00200кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CN-961 |
| Виробник | Aisin |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Almera, Primera |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.00200 кг |
| Висота | 75 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Ширина | 280 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

