
Циліндр зчеплення робочий MITSUBISHI AIRTREK,GALANT VI 2,0-2,4-2,5 96- (Вир-во AISIN)
1 350 ₴
- В наявності
- Код: 6900648108
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Циліндр зчеплення робочий MITSUBISHI AIRTREK,GALANT VI 2,0-2,4-2,5 96- (Вир-во AISIN)
Номер деталі CRM-020, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 90x150x80мм., орієнтовна вага - 0,46500кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CRM-020 |
| Виробник | Aisin |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Proton |
| Сумісність з моделлю | Impian, Lancer, Space Wagon, Space Runner, Galant, Carisma, Space Star, Outlander, Colt |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.46500 кг |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 150 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 350 ₴
