
Циліндр зчеплення робочий TOYOTA COROLLA 1,3 84- (Вир-во AISIN)
1 110 ₴
- В наявності
- Код: 6900648111
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Циліндр зчеплення робочий TOYOTA COROLLA 1,3 84- (Вир-во AISIN)
Номер деталі CRT-002, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 90x150x70мм., орієнтовна вага - 0,36400кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CRT-002 |
| Виробник | Aisin |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Starlet, Corolla |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.36400 кг |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 150 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 110 ₴
