
Циліндр зчеплення робочий TOYOTA HIACE III, IV 2,4D 89- (Вир-во AISIN)
1 220 ₴
- В наявності
- Код: 6900648114
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Циліндр зчеплення робочий TOYOTA HIACE III, IV 2,4D 89- (Вир-во AISIN)
Номер деталі CRT-008, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 90x152x70мм., орієнтовна вага - 0,35400кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CRT-008 |
| Виробник | Aisin |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | HiAce |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.35400 кг |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 152 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 220 ₴
