
Кошик зчеплення TOYOTA AVENSIS 1.6-1.6VVTI-1.8 03- (Вир-во AISIN)
4 650 ₴
- В наявності
- Код: 6900648123
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кошик зчеплення TOYOTA AVENSIS 1.6-1.6VVTI-1.8 03- (Вир-во AISIN)
Номер деталі CTX-066, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 270x280x75мм., орієнтовна вага - 4,33300кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CTX-066 |
| Виробник | Aisin |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Corolla, Verso, Auris, MR2, RAV4, Avensis, Corolla Verso, Yaris, Yaris Verso, Celica, Carina |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.33300 кг |
| Висота | 75 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Ширина | 280 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 650 ₴
