
Кошик зчеплення TOYOTA AVENSIS, RAV 4 II, YARIS 1.3-1.4D-1.6-1.8 00-09 (Вир-во AISIN)
4 620 ₴
- В наявності
- Код: 6900648126
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кошик зчеплення TOYOTA AVENSIS, RAV 4 II, YARIS 1.3-1.4D-1.6-1.8 00-09 (Вир-во AISIN)
Номер деталі CTX-088, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 310x325x80мм., орієнтовна вага - 4,38300кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CTX-088 |
| Виробник | Aisin |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | IQ, Corolla, MR2, RAV4, Avensis, Corolla Verso, Yaris, Matrix, Celica |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.38300 кг |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 310 мм |
| Ширина | 325 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 620 ₴
