Кошик зчеплення TOYOTA CAMRY, RAV 4 2.0 16V 86-00 (Вир-во AISIN)
Номер деталі CTX-118, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 310x310x80мм., орієнтовна вага - 5,20000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CTX-118 |
| Виробник | Aisin |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Camry, RAV4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5.20000 кг |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 310 мм |
| Ширина | 310 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

