Кошик зчеплення TOYOTA LAND CRUISER 4.2TD-4.5 92- (Вир-во AISIN)
Номер деталі CTX-121, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 405x405x117мм., орієнтовна вага - 12,34700кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CTX-121 |
| Виробник | Aisin |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Land Cruiser, Dyna |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 12.34700 кг |
| Висота | 117 мм |
| Довжина | 405 мм |
| Ширина | 405 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

