
Кошик зчеплення TOYОTA COROLLA, YARIS 1.4D-1.8VVTI 02- (Вир-во AISIN)
3 450 ₴
- В наявності
- Код: 6900648130
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кошик зчеплення TOYОTA COROLLA, YARIS 1.4D-1.8VVTI 02- (Вир-во AISIN)
Номер деталі CTX-126, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 310x310x80мм., орієнтовна вага - 4,40000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CTX-126 |
| Виробник | Aisin |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Auris, Celica, Yaris, Corolla |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.40000 кг |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 310 мм |
| Ширина | 310 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 450 ₴
