Кошик зчеплення TOYOTA YARIS,CITROEN C1 1.0-1.3 99- (Вир-во AISIN)
Номер деталі CTX-162, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 265x280x75мм., орієнтовна вага - 3,10000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CTX-162 |
| Виробник | Aisin |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Toyota |
| Сумісність з моделлю | C1, Aygo, Yaris, 107 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.10000 кг |
| Висота | 75 мм |
| Довжина | 265 мм |
| Ширина | 280 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

