Диск зчеплення HONDA ACCORD VII 2.0-2.4 03- (Вир-во AISIN)
Номер деталі DH-913, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 270x270x50мм., орієнтовна вага - 1,46000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | DH-913 |
| Виробник | Aisin |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Accord, FR-V |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.46000 кг |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Ширина | 270 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

