
Диск зчеплення HYUNDAI H-1, MITSUBISHI L200 2.0-2.3TD-2.4-2.5TDi 86-07(Вир-во AISIN)
Ціну уточнюйте
- В наявності
- Код: 6900648143
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск зчеплення HYUNDAI H-1, MITSUBISHI L200 2.0-2.3TD-2.4-2.5TDi 86-07(Вир-во AISIN)
Номер деталі DM-034U, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 265x275x45мм., орієнтовна вага - 1,58000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | DM-034U |
| Виробник | Aisin |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Galloper, L200, L 300, L400, Galant, Pajero |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.58000 кг |
| Висота | 45 мм |
| Довжина | 265 мм |
| Ширина | 275 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
