Диск зчеплення MITSUBISHI CARISMA 1.6 95-06 (Вир-во AISIN)
Номер деталі DM-062, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 220x240x40мм., орієнтовна вага - 0,87500кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | DM-062 |
| Виробник | Aisin |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Carisma, Megane |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.87500 кг |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 240 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

