Диск зчеплення NISSAN PRIMERA 1.6-1.6 16V 90-02 (Вир-во AISIN)
Номер деталі DN-007, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 220x240x40мм., орієнтовна вага - 0,94300кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | DN-007 |
| Виробник | Aisin |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Sunny, Prairie, Stanza, Primera, Almera, Cherry |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.94300 кг |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 240 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

