
Диск зчеплення NISSAN BLUEBIRD 1.6-2.0D 80-90 (Вир-во AISIN)
1 340 ₴
- В наявності
- Код: 6900648158
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Диск зчеплення NISSAN BLUEBIRD 1.6-2.0D 80-90 (Вир-во AISIN)
Номер деталі DN-016, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 220x240x40мм., орієнтовна вага - 0,91600кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | DN-016 |
| Виробник | Aisin |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Bluebird, Datsun, Silvia |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.91600 кг |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 240 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 340 ₴
