
Диск зчеплення NISSAN BLUEBIRD1.8-2.0 84-90 (Вир-во AISIN)
2 090 ₴
- В наявності
- Код: 6900648164
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Диск зчеплення NISSAN BLUEBIRD1.8-2.0 84-90 (Вир-во AISIN)
Номер деталі DN-073, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 270x270x40мм., орієнтовна вага - 1,05500кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | DN-073 |
| Виробник | Aisin |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Bluebird, Vanette, Prairie, Laurel, Cefiro, Serena, Pick Up, Maxima |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.05500 кг |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Ширина | 270 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 090 ₴
